
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Schleich 13824 фігурка Селезень - Farm Life Drake Figure
Селезень Шляйх – яскрава копія справжньої домашньої птиці. Пір’я коричнево-сіре, на голові зелене, дзьоб яскраво жовтий, а лапки помаранчеві. Селезень ніби стоїть на зеленій траві. Іграшка призначена для дітей від 3 років. Зібравши колекцію звірят, які живуть на фермі, дитина навчиться розрізняти їх види, буде тренувати пам'ять і увагу. Фігурки качки і маленьких каченят можна придбати окремо. Вигадуючи ігри з тваринами, малюк задіє фантазію і творчі здібності.Розміри: 4,4 х 3 х 4,9 cm

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schleich |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 44 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 49 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 199 ₴



