
влевовправо
Гаманець Top Model - Снігова королева (кошелек топ модел, Снежная королева, Purse ICE PRINCESS Fantasy Model)
- Немає в наявності
- Код: 10694_A
949 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гаманець Top Model - Снігова королева (кошелек топ модел, Снежная королева, Purse ICE PRINCESS Fantasy Model)
Практично і блискуче чудово! У гаманці TOPModel є відсік на блискавці, щоб зберегти ваші гроші в безпеці. А також є місце для карток або іменної картки. Застібка декорована підвіскою у вигляді замерзлої каплі води.
10 x 12 x 3 cm

ICE PRINCESS Fantasy Model
Колекція ICE PRINCESS Fantasy Model - пенал, рюкзак, гаманець, сумка велика, сумка маленька.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Блакитний |
| Оздоблення та прикраси | Банти з тканини, Намистини, Стрази |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Depesche |
| Країна виробник | власник бренду - Німеччина |
- Ціна: 949 ₴





