Найкраща ціна

влевовправо
Carrera Super Mario Kart 1:16 RC 2,4 ГГц автомобіль Маріо карт із звуком на радіокеруванні
- Немає в наявності
- Код: 370162107
2 999 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Carrera Super Mario Kart 1:16 RC 2,4 ГГц автомобіль Маріо карт із звуком на радіокеруванні

Super Mario™ їздить по різних трасах у грі Mario Kart™. На своєму спритному автомобілі він дрейфує по трасах і виконує складні маневри та вражаючі перегони зі своїми друзями. Покажіть своїм друзям, що може запропонувати Маріо, і покажіть себе як гідного суперника RC. З безперешкодною технологією 2,4 ГГц це не проблема, і ви можете керувати до 16 автомобілями одночасно.
Ця радіокерована машина має розміри близько 35 см і розвиває максимальну швидкість 20 км/год. Машина має круті звукові ефекти, які можна вмикати і вимикати за допомогою контролера. Насолоджуйтесь 40 хвилинами водіння, перш ніж вам знадобиться заряджати.
- Радіокерована машина Carrera Mario Kart RC зі звуком з ліцензією Nintendo
- Динамічний рух фігури: Маріо задає напрямок руху
- Максимальна швидкість: до 20 км/год
- Час в дорозі: 40 хв./Час зарядки: 80 хв.
- Частота: 2,4 ГГц (їздить 16 авто одночасно)
- Акумулятор Li-lo
Все готово, щоб зайняти стартову лінію з Маріо. Ви готові?
Містить:
- Автомобіль Carrera RC Mario Kart
- Зарядний пристрій 8,4 В 500 мАг
Подробиці:
- Розміри авто: 35 х 25 х 20 см
- Масштаб: 1:16
- Акумулятор: Li-lo Battery 7.4 V 700 mAH
- Вимоги до батареї: 8 батарейок ААА (у комплекті)
- Вік: від 6 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrera |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Ліцензійна модель | Так |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1.3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | власник бренду - Німеччина |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Упаковка | картон, блістер |
| розмір упаковки | 50Х60Х7,2 |
| Основні атрибути | |
| Тип харчування | Батарейки |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Синій |
| Паковання | |
| Ширина упакування | 410 |
| Довжина упаковки | 152 |
| Висота упаковки | 205 |
- Ціна: 2 999 ₴










